Inici del Contingut

Professorat

Assignatura

Professor/a

Correu electrònic

Patrimoni cultural: conceptes i continguts

Imma Lorés/ Carme Bergés / Sofía Isús

imma.lores@hahs.udl.cat

Patrimoni natural: conceptes i continguts

Ignasi Aldomà

aldoma@geosoc.udl.cat

La promoció del territori i del patrimoni i la seva dimensió turística

Daniel Paul

dpaul@geosoc.udl.cat

Planificació, execució i evaluació de projectes de comunicació del patrimoni

Marcel·la Andreu / Beatriz Gómez

mandreu@filcat.udl.cat

TIC aplicades a la promoció del patrimoni

 Jordi Agost / Joan López

 

Internet i la comunicació del patrimoni

  Jordi Agost / Eva Martín / Eduard Cristóbal

 

La promoció del patrimoni i del territori en els mitjans escrits

Miquel Pueyo / Laura Bergés

mpueyo@filcat.udl.cat

lberges@filcat.udl.cat

La promoció del patrimoni i del territori en l'audiovisual

Jorge Nieto

nietojordi@filcat.udl.cat

Estratègies transmedia de promoció del patrimoni i del territori

Mariona Visa / Arnau Gifreu

marionavisa@filcat.udl.cat

Literatura, turisme i patrimoni

Joan Ramon Veny / Carme Figuerola

jveny@filcat.udl.cat

cfiguerola@filcef.udl.cat

El documental audiovisual sobre patrimoni

Arturo Lozano Aguilar / Arnau Gifreu

agifreu@gmail.com

Patrimoni, territori i gamificació

Carme Echezarreta / Marc Ballesté / Sofía Isús

carmen.echazarreta@udg.edu